O firmie

O nas

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na stolarkę otworową w roku 2011 otworzyliśmy salon wielkopowierzchniowy "Centrum Podłóg i Drzwi", a w roku 2017 powstał nasz drugi salon "Centrum Podłóg i Drzwi PRESTIGE", gdzie można dokonać zakupu materiałów wraz z profesjonalnym montażem.

Świadczymy usługi montażowe na terenie Lubartowa i okolic. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucje. Firmę buduje zgrany zespół ludzi będących wyszkolonymi specjalistami w swoich dziedzinach, gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług są liczne szkolenia i kursy, które przechodzą nasi pracownicy.

W naszych salonach w Lubartowie na ul. Nowodworskiej 20 (budynek GALA) oraz przy ul. 1 Maja 57 (obok Galerii Topaz) można zobaczyć najnowsze modele drzwi, podłóg, okien oraz bram garażowych wielu uznanych na rynku producentów. Nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie przedstawią w szczegółach oferowane przez nas produkty, udzielą fachowej porady oraz wykonają bezpłatny pomiar i wycenę. Mając tak szeroki wachlarz oferowanych produktów,  jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nawet najbardziej wymagających Klientów. 

 Szeroka gama produktów pozwala nam na jednoczesne zamykanie kluczowych etapów inwestycji:

  • w procesie budowy, poprzez jednoczesny montaż okien, bramy garażowej, oraz drzwi wejściowych
  • na etapie wykańczania wnętrz, poprzez jednoczesny montaż podłóg oraz drzwi wewnętrznych,

co w połączeniu z naszą terminowością, ułatwia planowanie terminów innych prac.


Zapraszamy do współpracy

zdjęcie kuchni
Porady

Dzielimy się swoim doświadczeniem.

Zapraszamy do lektury naszych poradników, w których zamieszczamy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów.

zdjęcie okna

Jesteśmy partnerem handlowym firmy DAKO producenta wysokiej jakości okien, drzwi, bram, garażowych oraz rolet.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.