Świętujemy 25 lat DAKO!

Istniejąca od 1994 roku marka DAKO to obecnie lider polskiego rynku stolarki. Ponadto już ponad połowa produktów marki dystrybuowana jest na rynki zagraniczne, ciesząc się uznaniem klientów z całego świata. Nasza historia to przykład polskiego przedsiębiorstwa, które postanowiło oprzeć swe filary na wysokiej jakości, która pozwoliła osiągnąć nam międzynarodowy sukces i do dziś pozostaje jednym z naszych znaków rozpoznawczych. Cenimy drogę, którą przebyliśmy – doskonale pamiętamy czasy pierwszej hali produkcyjnej, pierwszych zamówień, planów. Mimo upływu lat ciągle przyświeca nam ten sam cel – polskie okna wysokiej jakości w domach na całym świecie. Rozwój firmy na przestrzeni 25 lat jest ogromny, co doskonale pokazuje porównanie kilku aspektów działalności:

zdjęcie kuchni
Porady

Dzielimy się swoim doświadczeniem.

Zapraszamy do lektury naszych poradników, w których zamieszczamy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów.

zdjęcie okna

Jesteśmy partnerem handlowym firmy DAKO producenta wysokiej jakości okien, drzwi, bram, garażowych oraz rolet.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.