Nowy standard DAKO! Seria okien DPQ – 76

Nowy standard DAKO! Seria okien DPQ – 76

*szyba: 4/12/4/12/4; gaz: krypton; ciepła ramka; wymiar okna: 1230 mm x 1480 mm

 

Okna tej serii to gwarancja skutecznej ochrony termicznej zgodnej z aktualnymi i przewidywanymi wymaganiami prawa budowlanego (Od stycznia 2017 r. obowiązują zmiany w zakresie przepisów dotyczących minimalnych wartości współczynnika przenikania ciepła. Aktualnie maksymalna wartość współczynnika U nie może być większa niż: U=1,1 W/m2K. W kolejnym etapie, tj. od 1 stycznia 2021 roku współczynnik ten dla okien pionowych ma wynosić 0,9 W/m2K).

Wysokiej jakości komponenty zapewniają długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji i skuteczną izolację akustyczną. Seria to doskonały wybór dla klientów szukających optymalnych rozwiązań dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Okna z serii DPQ – 76 pozwalają uzyskanie produktu o kluczowych parametrach na dobrym poziomie oraz gwarantująca piękny, estetyczny wygląd okien. W serii dostępne są aktualnie produkty takie jak: okna, drzwi tarasowe HKS, balkony na szerokim skrzydle otwierane do wewnątrz i na zewnątrz.

 

zdjęcie kuchni
Porady

Dzielimy się swoim doświadczeniem.

Zapraszamy do lektury naszych poradników, w których zamieszczamy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów.

zdjęcie okna

Jesteśmy partnerem handlowym firmy DAKO producenta wysokiej jakości okien, drzwi, bram, garażowych oraz rolet.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.